VanDutch 48
Te koop bij Orange Yachting | VanDutch 48
Minimalisme, vloeiendheid en kracht komen samen in het onmiskenbare silhouet van de VanDutch 48, een jacht gemaakt voor mensen die van nature opvallen.
Haar scherpe, architectonische profiel en langgerekte boeg vormen een iconische aanwezigheid op het water, terwijl het uitgestrekte open-air dek een naadloze verbinding biedt tussen ontspanning en prestaties. Elke lijn weerspiegelt het kenmerkende DNA van het merk, waar verfijnde esthetiek en intelligente functionaliteit in perfecte balans samenkomen.
Deze VanDutch 48 is zorgvuldig onderhouden en biedt een zeldzame kans om een van de meest herkenbare dagcruisers in haar klasse te bezitten. De ruime kuip is ontworpen voor moeiteloos entertainment en biedt royale zitplaatsen, grote ligbedden en een uitnodigende sociale ruimte die ideaal is voor het ontvangen van familie en vrienden. Of je nu geniet van een levendige middag voor anker of een elegante zonsondergang cruise langs de kustlijn, ze levert comfort zonder afbreuk te doen aan stijl.
Benedendeks zet het interieur de minimalistische filosofie voort met strakke lijnen, hoogwaardige afwerkingen en een praktische indeling die zowel comfort als bruikbaarheid garandeert. Elk detail is doordacht ontworpen om een verfijnde maar gastvrije sfeer te creëren.
Aangedreven om te presteren, combineert de VanDutch 48 een soepele besturing met indrukwekkende vaareigenschappen en biedt een dynamische maar stabiele rit. Onderweg is ze net zo opwindend als in rust, altijd een aandachtstrekker in elke jachthaven.
Deze VanDutch 48 is meer dan alleen een jacht en vertegenwoordigt een levensstijl gedefinieerd door vertrouwen, verfijning en ingetogen luxe. Een uitzonderlijke kans voor wie op zoek is naar tijdloos design, prestaties en exclusiviteit in één opmerkelijk pakket.
Prijs 1.100.000
makelaarskosten zijn inbegrepen
Vriendelijke groeten,
Team Orange Yachting
Specifications
Download specificationsYard On sales premises
Material Polyester
Year 2024
Lengte 14.61 m
Width 4.00 m
Depth 1.00 m
Prijs € 950.000 (Exclusief BTW)
Details
Ontwerper Mulder Design
Werf Cantiere del Pardo
Bouwnummer 138
CE B
CE aantal opvarenden 14
Rompvorm V-bodem
Rompkleur Wit
Dek en opbouw kleur Wit
Dek en opbouw materiaal Polyester
Open Kuip (OK)
Diepgang 100 cm
Waterverplaatsing 14,1 ton
Besturing Stuurwiel
Bediening variabele driftbeperking Elektrisch
Trimflaps VolvoPenta
More details
Algemeen

Accommodatie








Elektrisch
Stereo


Motor en elektra















12V
220VNavigatie en elektronica










Uitrusting buitenom







































